Звитяги спортовців Трускавця в боротьбі та волейболі

Юні борці та волейболістки «Спортовця» стали переможцями у змаганнях регіонального рівня

9 грудня 2023 р. у м. Пустомити проводився дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби до Дня Святого Миколая в рамках благодійної акції «ПІДТРИМАЄМО УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ», передає DROBRO.

Всього у турнірі взяли участь біля 140 учасників з 17 команд Львівщини. Трускавець представляли 3 вихованці відділення вільної боротьби дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» ( тренер ДЮСК – Семен Гардій), які вибороли два призові місця – 2 м. Кривень Олександр та 3 м. Лисенко Едуард.

9 грудня 2023 р. у м. Самбір вихованки відділення волейболу Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» взяли участь в обласному турнірі з волейболу «Новітні Герої» серед дівчат 15-16 років і вибороли перше місце, обігравши своїх ровесниць зі Старого Самбора ( 2 м.), Самбора ( 3 м.) та Львова ( 4 м.). Тренер команди – Крамар О.В.

Паралельно з турніром, у Самборі відбувся черговий тур чемпіонату Львівської області «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 12-13 років, у якому юні трускавчанки поступилися команді ДЮСШ м. Самбора та вибороли перемогу у матчевій зустрічі з командою Львова.

Щира подяка всім хто захищає Україну за можливість тренувати наших дітей та організовувати спортивні змаганнях!