Звитяги Дрогобицьких плавців на чемпіонаті з плавання

Серед кращих: дрогобицькі плавці здобули призові місця на чемпіонаті з плавання в Сокалі

Днями в місті Сокаль відбувся традиційний турнір пам’яті тренерів Андрія та Емми Глуховецьких. У змаганнях взяли участь команди міст Сокаля, Червонограда, Трускавця та Дрогобича, повідомляє DROBRO.

Юні спортсмени із Дрогобича уже неодноразово ставали переможцями та призерами таких змагань. Винятком не став і цей турнір.

Так:

• Олексадр Сизов двічі став чемпіоном на дистанціях 50 м та 200 м вільним стилем;
  • Олексій Багрій виборов титул дворазового чемпіона на дистанціях 50 м і 100 м вільним стилем;
  • також чемпіоном на дистанції 200 м брасом став Роман Нечипор;
  • двічі срібним призером став Никита Кравчук на дистанціях 50 м та 200 м вільним стилем.
  • Олександра Жгута виборола срібло на дистанції 200 м на спині, а також бронзу на дистанції 50 м вільним стилем.

Окрім цього, срібло та бронзу завоював

• Юрій Кондрацький на дистанціях 50 м брасом та 100 м вільним стилем;
  • Максим Амбіцький виборов срібло та бронзу, але на дистанціях 100 м та 50 м вільним стилем,
  • Софія Карпин здобула срібло.
  • Марта Соломчак посіла бронзову сходинку на дистанції 200 м вільним стилем;

Команда хлопців у складі Максима Амбіцького, Юрія Кондрацького, Никити Кравчука та Олександра Сизова піднялися на п’єдестал за ІІ місце у естафеті.

Інші учасники дрогобицької команди показали гарні результати та спромоглися виконати ІІІ дорослий розряд, а саме: Ангеліна Лутчин, Ольга Вітуштинська, Олексій Багрій та Владислав Кривуц.