Види криптообмінників та їх особливості для безпечних угод у Львові –

Стрімкий розвиток криптовалютного ринку викликав попит на різні сервіси для роботи з цифровими активами. До таких відносяться криптообмінники, які стали найкращою альтернативою криптовалютним біржам, надаючи користувачам переваги у вигляді швидкої та спрощеної процедури купівлі, продажу, обміну різних видів та типів валют. Сьогодні таких сервісів працює безліч, і кожен може вибрати зручний для себе майданчик. Тож якщо вам потрібен надійний криптообмінник Львів, давайте розберемося, що вам може бути запропоновано.

Сервіси для обміну криптовалют

Криптообмінники – це сервіси, які надають користувачам спеціалізовані послуги по обміну одних цифрових активів на інші, а також здійснюють продаж та роблять доступною купівлю крипти за класичні валюти. За свої послуги такі майданчики отримують процент у вигляді комісійних зборів.

Наявні криптообмінники функціонують за різними принципами, тому поділяються на 3 типи:

  • онлайн-сервіси;
  • локальні (офлайн) обмінники;
  • майданчики для р2р-обміну.

Онлайн-обмінники

Онлайн-обмінниками називають сервіси, які працюють на просторах Інтернету та надають послуги дистанційно в режимі реального часу. В них у розпорядженні є власні резерви різних криптоактивів та фіатних валют. Клієнт обирає потрібну йому валютну пару, переводить на рахунок, виставлений обмінним ресурсом, ті активи, які продає, після цього отримує бажану валюту (у крипті чи фіаті) на електронний гаманець чи банківську картку. Таких сервісів багато, працювати з ними легко, швидко, безпечно.

Офлайн-обмінники

За принципом роботи локальні (офлайн) обмінники ідентичні звичайним міським пунктам обміну валют. Різниці в тому, що вони проводять операції з електронними грошима. Вони можуть мати сайт для замовлення послуги, а сплатити за купівлю криптовалюти чи отримати кошти за продаж можна буде в касі готівкою. Цей принцип роботи є гарантією безпеки для клієнтів, але таких обмінників дуже мало.

Майданчики для р2р-обміну

Це платформи, які виступають у ролі посередників, тобто вони не мають своїх валютних резервів і не є учасниками угод, а лише надають можливість продавцю та покупцю зв’язатися один з одним та обмінятися криптовалютою. Тут користувач має створити заявку, уточнити пропозицію, дочекатися відповіді, провести обмін зі стороною, що відповіла. За користування вебресурсом сплачується невелика комісія, курс та умови сторони обговорюють самі, що зручно, але гарантії у відношенні чесності будь-якої сторони такий ресурс не дає.

Джерело

Новини Дрогобича