Річна Зелена карта під час війни –

З початком війни в України за кордон виїхало дуже багато людей на власних автомобілях. Деякі люди вірять в скорішу перемогу й оформлюють короткі страховки від 15 днів до 3 місяці, але є ті, хто купують на 1 рік.

Ми задались питанням, чи актуально зараз купувати страховку, а також Зелена карта на рік ціна від страхових онлайн сервісів.

Актуальність річної Зеленої карти

Зелена карта потрібна завжди тим, хто перебуває на авто з українською реєстрацією на території Європи. Якщо людина часто відвідує різні країни, або перебуває за кордоном під час війни вже довгий срок, то питання річної Зеленої карти актуально. До того ж, купуючи Зелену карту на довгий термін Ви достатньо багато заощаджуєте. Наприклад, зараз повна ціна на 1 рік 12 466 грн, проти 1120 грн на 15 днів.

Як заощадити на страховці знаходячись за кордоном?

З розвитком технологій підтягнулась й сфера страхування. Сьогодні є багато сервісів онлайн страхування, що можуть надавати електронні страхові поліси не виходячи з дому. Про один з таких севісів https://kirins.ua/ ми трохи розповімо. На цій платформі можна купувати різні страховки зі знижками та бонусами. Але саме Зелену карту можна купити з миттєвим кешбеком 10%. Це означає, що для клієнтів KIRINS кінцева ціна за вирахуванням кешбеку для річної Зеленої карти складатиме приблизно 11200 грн. Це досить сильна мотивація для покупки на більш довгий період.

Електронний поліс

Чи підійде електронний поліс за кордоном?

Україна дійсно сильно розвинена в плані технологій і навіть кожен українець має офіційні електронні документи. Але чи діє Зелена карта в електронному вигляді за кордоном? KIRINS повідомили, що за кордоном все одно потрібно мати друковану версію (роздрукувавши отриманий PDF файл на звичайному принтері). Адже поліція за кордоном буде вимагати наявність паперового полісу. Також це важливо під час ДТП за кордоном для передачі даних по страховому полісу потерпілому. Телефон може бути розрядженим, а папірець в бардачку загубити складніше.

Також платформа наголошує, що роздрукований електронний поліс і друкований з мокрою печаткою – це різне. В Україні офіційно запроваджено саме електронний поліс, проте як в Європі електронний поліс буде впроваджено не раніше 2025 року.

KIRINS - українська платформа

Навіть знаходячись за кордоном – купуйте українське!

Джерело

Новини Дрогобича