Команда Східницької ТГ виборола ІІ місце на чемпіонаті області з армреслінгу —

ДозвілляСпорт Новини Східниця  Команда Східницької ТГ виборола ІІ місце на чемпіонаті області з армреслінгу

Чемпіонат Львівської області з армреслінгу відбувся 10-11 лютого в торгово-розважальному комплексі “Victoria Gardens”, що у Львові. За призи боролися 270 учасників з 32 команд у всіх вікових категоріях, починаючи з 9 років і старші.

За підсумком боротьби серед юніорів та молоді найбільше медалей вдалося зібрати спортсменам команди СК «Львівські леви», другу сходинку посіла команда Східницької громади під керівництвом тренера-аматора Андрія Багрія.

В індивідуальному заліку наші спортсмени здобули 4 золоті та 7 срібних медалей та 9 бронзових медалей:

1 місце: Фецяк Іванна (ліва/права рука), Іроденко Аня (права рука), Биців Надія (права рука)

2 місце: Загоруйко Микола (ліва рука), Ридель Богдан (права рука), Вірт Наталія (ліва рука), Биців Наталя (ліва рука). Серед молоді Фецяк Микола виборов дві срібні медалі (ліва та права рука), Олійник Юрій також добув “срібло” чемпіонату”.

3 місце – Пігур Іван, Іванишин Мар’ян, Кацир Христина, Крук Анатолій, Ридель Максим, Німас Христина, Трускавецька Софія, Іроденко Аня.

Всі призери отримали запрошення представляти Львівську область на чемпіонаті України, що відбудеться вже у березні.

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!