Юні борці з Трускавця вибороли 2 “бронзи” на обласному турнірі —

ДозвілляСпорт Дрогобицький район Новини Трускавець  Юні борці з Трускавця вибороли 2 “бронзи” на обласному турнірі

9 березня у м.Щирець поблизу Львова проходив 16 Відкритий обласний дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький Килим», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та Захисників України, в рамках благодійної акції «Підтримаємо Українську Армію».

У змаганнях взяли участь 204 учасники з Тернополя, ДЮСШ №2 Червонограда, ДЮСШ «Юність» Миколаєва, Львова (ДЮСШ «Атлет», «Сокіл», СДЮШОР-«Спартак»), Щирця, Зимної Води, Пустомит, Рави-Руської, Комарного, Пісочної, Соснівки, Дрогобича та Трускавця.

Трускавець представляли вихованці відділення вільної боротьби ДЮСК «Спортовець», двоє з яких – Трач Вікторія та Юськів Тарас – вибороли бронзові медалі та треті місця.

Хорошу боротьбу показав і Лисейко Едуард, який тричі виграв поєдинки у своїх ровесників, та, уступивши у двох єдиноборствах, зайняв четверте місце серед 19 учасників своєї вагової категорії.

Підготував борців тренер ДЮСК Семен Гардій.

Велика подяка всім воїнам ЗСУ за можливість брати участь у спортивних заходах!