Дрогобицькі тенісисти на вершині П’єдесталу Перемоги

На цих вихідних у Миколаєві відбулись Обласні змагання з тенісу настільного пам’яті тренерів-викладачів Володимира та Михайла Регушів!

Як пише DROBRO, в змаганнях взяли участь більше, ніж пів сотні учасників! А зокрема, це команди:

• молодші серед хлопців та дівчат.

У віковій категорії 2011-2012 р.н., в якій налічувалось 22 спортсмени, учні Дрогобицької Спортивної Школи зійшли на вершину П’єдесталу Перемоги!

Перше місце і друге місце!

Перше місце у запеклих боях виборов Палиця Андрій, учень Дрогобицької Спортивної Школи, вигравши всі зустрічі, а друге місце виборов Кулиняк Степан, також учень Дрогобицької Спортивної Школи! Тренер-викладач Ярошко Петро Миколайович.

Дякуємо за прекрасну організацію змагань тренеру-викладачу, Чайовському Богдану Петровичу та головному судді, судді Національної категорії, Лебідю Ігору Миколайовичу!

Більше ФОТО в нашому ТК DroBro7/24 (Підписуйтесь на наш Телеграм канал і не пропустите нічого цікавого)

Дякуємо за сприяння та розвиток тенісу настільного у Дрогобичі голові Дрогобицької ОТГ Кучмі Тарасу Ярославовичу, директору Дрогобицької Спортивної Школи Городинському Михайлу Мар’яновичу, заступнику директора Соломачку Оресту Дмтровичу, Президенту Федерації м. Дрогобич Дацюку Олегу Юрійовичу, начальниці Відділу Спорту Дрогобицької Міської ради Сотрихіній Оксані Станіславівні.

Тренер-викладач Ярошко Петро Миколайович.