Чому не можна пити чай із розбитого посуду та інші прикмети, пов’язані з напоєм

В Україні чай є популярним напоєм. До напою завжди подавалися пироги, тістечка та інша випічка. Навколо чаю існувало безліч прикмет і повір'їв, багато з яких збереглися досі. Чому не можна пити чай із ложкою в чашці, розбавляти водою або залишати в чашці недопитий напій, розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Погані прикмети, пов'язані з чаюванням

Існують прикмети під час чаювання, на які люди завжди намагалися звертати увагу, оскільки вважалося, що багато які з них можуть призвести до нещастя чи безгрошів'я.

Всі знають, що не можна пити чай з чашки, що тріснула або надколота, — це незмінно призведе до нещасть. Це стосується не тільки чашки, з якої ви п'єте, будь-який пошкоджений посуд краще викидати.

Одна із старовинних прикмет забороняє пити чай із ложкою у склянці чи чашці. За повір'ями, це може призвести до того, що вам не вдасться знайти свою другу половинку або доведеться її шукати дуже довго. Також вважається, що якщо вам подають склянку з чаєм та ложкою всередині, тоді слід швидко вийняти ложку і покласти її на блюдечко, інакше неприємності також неминучі.

Крім цього, чай не можна сьорбати з ложки — це загрожує появою боргів і фінансовими втратами. З цієї причини не варто залишати недопитий чай у чашці.

Цукор у чаї не можна розмішувати проти годинникової стрілки, це повернення до помилок минулого, які можуть стати доленосними. Намагайтеся розмішувати чай лише за годинниковою стрілкою.

Розбавляти чай водою — до сварки. Розбити чашку під час чаювання — до неприємних подій. Щоб їх уникнути, потрібно швидко зібрати уламки та покласти їх у відро з водою — це може захистити від нещасть.

Хороші прикмети, пов'язані з чаюванням

Крім поганих прикмет, пов'язаних із процесом чаювання, існують і добрі. Наприклад, вважається, що поперхнутися чаєм під час ранкового чаювання — до добрих новин, які очікуються протягом дня.

Якщо під час чаювання людина випадково проливає чай собі на одяг, також можна не засмучуватися з цього приводу. Це хороша прикмета, яка обіцяє сприятливі події чи добрі новини.

Також гарною прикметою, що обіцяє позитивні зміни в житті, вважається обпалити язик гарячим чаєм або замість цукру покласти в чай сіль.

Якщо в нього потрапляє муха чи оса, попри неприємні емоції, це слід вважати позитивною подією, яка обіцяє приємний подарунок чи сюрприз. Знайти волосся у чаї — до успішного завершення якихось справ.

Новини Дрогобича