Бориславські боксери вибороли медалі на Чемпіонаті України —

Борислав ДозвілляСпорт Новини  Бориславські боксери вибороли медалі на Чемпіонаті України Борислав, новини Дрогобицького району

Минулого тижня у Львові, на ТВК «Південний», у спортивному комплексі «Олімпік», відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді на призи найуспішнішого боксера-професіонала західної України Андрія Котельника (це – ювілейний, 20-ий, турнір). До Львова прибули близько 150 боксерів з 24 областей – практично вся Україна. Це – національна першість, відбір до чемпіонат світу, Європи національної команди.

Бориславську громаду представили троє боксерів, і кожен з них виборов призове місце.

Олег Гічва — чемпіон Європи з боксу та чотириразовий чемпіон України провів 3 бої та впевнено переміг суперників. У фінальному поєдинку спортсмен завоював II місце.

Соломія Линів провела 3 поєдинки, які видалися надзвичайно важкими, але водночас видовищними та цікавими. У фіналі боксерка виборола II місце. Анна Гришко провела 2 поєдинки, поступившись лідерці у своїй ваговій категорії. У підсумку змагань посіла III місце. Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Тренують боксерів Ігор Нинич, Іван Кіндерись та Андрій Сальва.